Pokud si chcete sami editovat webové stránky, potřebujete redakční systém. Redakční nebo administrační systém je aplikace určená pro správu webových stránek.

Kniha Web ostrý jako břitva - Jan Řezáč

Tip na knihu

Plánujete web? Tuto knihu musíte mít!

První česká kniha o tvorbě webů Web ostrý jako břitva známého českého konzultanta webů Jana Řezáče vám jako zadavateli ušetří velké množství starostí, práce i peněz. Už vám bude jasné, proč příprava webu není otázka týdne či měsíce. Již nebudete jen posuzovat grafickou stránku projektu. Daleko lépe se na projekt připravíte. Tato kniha vám vysvětlí, jak celý proces funguje. Jednoduše vám otevře oči.

Díky redakčnímu systému můžete své webové stránky sami editovat bez znalosti značkovacího či programovacího jazyka. Editace textu je podobná práci v textových editorech, např. Word. V redakčním systému lze měnit texty, přidávat obrázky, mazat stránky a texty.

Kdy je redakční systém vhodný?

Redakční systém je vhodný pro firmy, které mají rozsáhlý web a potřebují jej často aktualizovat. Úpravy textu provedené v redakčním systému se projevují okamžitě na webových stránkách, které vidí návštěvník.

Je však třeba si uvědomit, že nemůžete zásadně měnit funkčnost webu, ale pouze texty. Pro změnu funkčnosti musí zasáhnout programátor. V mnoha případech je však vhodnější svěřit správu webu do rukou zkušeného webmastera i přesto, že máte web s redakčním systémem, a neprovádět správu vlastními silami, jelikož ta může být pro laika časově náročná. Také se může stát, že omylem něco smažete, špatně naformátujete apod.

Redakční systém WordPress

Redakční systém WordPress je intuitivní, přehledný, snadno se ovládá a splňuje všechny zásady SEO optimalizace. Je vhodnější na jednodušší projekty.

Nabízím

  • implementaci WordPress (napojení html šablon)
  • zprovoznění funkcionalit webu
  • zprostředkování programování na míru

Ukázky administrace redakčního systému WordPress

Cena redakčního systému WordPress

Licence k užívání redakčního systému WordPress je bezplatná. Platíte pouze za napojení webu na redakční systém, tzv. implementaci, jejíž cena se pohybuje od 15 000 Kč.

Redakční systémy vyvíjené českými vývojáři

Rozsáhlejší projekty většinou vyžadují náročnější řešení dobře uzpůsobené českému prostředí se zárukou aktualizací, bezpečnosti a technické podpory. Proto nabízím i několik profi řešení vývíjených českými společnostmi.

 

Potřebujete web s redakčním systémem?

Nezávazná poptávka

Nahoru

Výběr realizovaných projektů

Více z portfólia

Studio Bajola

Olga Bajková
Teličkova 6
751 24  Přerov 4

Kontakt

bajola@bajola.cz baaajola

Sociální sítě

Facebook LinkedIn

Máte zájem o spolupráci?

Požádat o cenovou nabídku

Zásady zpracování osobních údajů
Copyright © 2013, Olga Bajková