Karel Chába

Karel Chába

kouč partnerských vztahů

Partnerské vztahy.eu

Olga jednoznačně válcuje svou konkurenci přístupem. Dodržuje termíny, řekne mi, co je na mém požadavku špatně, a navrhne jiné řešení. Oceňuji rychlost a preciznost. Když má plný kalendář zakázek, odmítne zakázku vzít, to je v ČR nevídané. Vytvořené weby jsou mým hlavním zdrojem klientů. Ohlasy jsou jen pozitivní – na design i přehlednost. Cena není nízká, nicméně cenu podporuji. Za odvedený výkon je to cena přiměřená a rád ji zaplatím. Investice se mi již vrátila.

Prohlédnout projekt

Petra Mišáková

Petra Mišáková, Dis.

marketing manager

KARAT Software, a.s.

Olga je takový malý Superman :o) Málo grafiků umí navrhovat weby i tiskoviny, minimum umí kódovat weby, vyzná se v SEO problematice, umí zpracovávat analýzy apod. Je dobré, že máme v oblasti grafiky a webu full service. Spolupráce započala na doporučení a rozvinula se ve spolupráci téměř každodenní. Oceňujeme spolehlivost, rychlost, pružnost, dodržování stanovených pravidel a komplexnost služeb. Trochu nám vadí, že musíme vysvětlovat, co požadujeme a proč to tak chceme, ale často se tím dostaneme k lepšímu výsledku, takže je to nakonec vlastně ku prospěchu.

Prohlédnout projekt

MUDr. Robert Řeřicha, MBA

MUDr. Robert Řeřicha, MBA

provozovatel seznamovacího portálu

Tykadla

Suprbomba spolupráce. Bajola je spolehlivý profík, ceny má akorát a navíc je to kočka :o). Také díky ní povyrostl o podstatný kousilínek můj vysněný životní projekt, na kterém společně se mnou pracuje tým grafiků, programátorů a dalších specialistů.

Prohlédnout projekt

Veronika Kleinerová

Veronika Kleinerová

provozovatelka salónů krásy

Dolce Diva, s.r.o.

S Bajolou spolupracujeme už pěknou řádku let snad ve všech oblastech našich marketingových aktivit. Líbí se nám její přístup k práci, je zodpovědná a nemusíme ji upomínat. Funguje jako málokdo. Vždy vyjde vstříc. A to my ceníme a klidně si za to i připlatíme, hlavně že ji nemusíme upomínat, co má nebo nemá udělat. Práci odvádí podle našeho názoru výborně. Proto také její služby doporučujeme každému, kdo se zeptá, co to máme šikovného grafika a webmastera. :-)

Prohlédnout projekt

Ing. Jan Kolář

Ing. Jan Kolář, MSc

marketing manager

PRINS - sanace zdiva

Pro spolupráci jsme se rozhodli na základě spektra poskytovaných služeb s ohledem na blízkou vzdálenost. Oceňujeme univerzálnost, rychlost reakce, komunikace a plnění požadavků, přínos vlastními návrhy a doporučeními, smysl pro detaily, kreativitu a dodržování vymezené grafické koncepce. Náš nově vytvořený web byl přínosem v rámci poptávek i v celkovém ohlasu na design.V jistém ohledu lze říci, že tvorba webu předčila naše očekávání. Také na produktové listy jsou kladné ohlasy. Hodně napomohly rady a principy, využívané pro jejich tvorbu, zjm. v rámci obsahu a přehlednosti. Dle mého názoru jsou účinné a referenční.

Prohlédnout projekt

Tomáš Šulák

Tomáš Šulák

starosta obce

Obec Veselíčko

Se slečnou Bajkovou dlouhodobě spolupracujeme v oblasti tvorby webových stránek i grafiky. Velmi kladně hodnotíme hlavně rychlost reakcí na naše požadavky, hladkou spolupráci a optimální ceny. První www stránky pro obec Veselíčko vytvořila v roce 2007. Web se postupně začal rozrůstat. Strukturou, funkčností i grafikou bylo potřeba web inovovat. Nový web hodnotíme velmi dobře po stránce designu i struktury, stránky jsou živé, dobře provázané a srozumitelné.

Prohlédnout projekt

Mgr. Martin Mlčoch

Mgr. Martin Mlčoch

lektor a certifikovaný kouč

Coreway

Olga nám vytvořila webové stránky a tiskoviny, které mají kladný ohlas a splnily naše očekávání. Spolupráce započala na doporučení. Oceňuji její systematičnost, silné proaktivní řešení potřeb partnera, kreativní přístup, toleranci a velmi rychlou komunikaci.

Prohlédnout projekt

Ludvík Reif

Ludvík Reif

provozovatel katalogu firem

Kdo mi to udělá.cz

U slečny Bajkové jsem si nechal vytvořit kompletní grafiku pro svůj internetový projekt (katalog firem) a doplňkové tiskoviny. Našel jsem ji přes vyhledávač, kdy největší podíl na volbě spolupráce měly ukázky již provedených prací, které mě zaujaly. Velkým plusem je pružnost, vstřícnost a rychlost při spolupráci. Ceny z mého pohledu odpovídají odvedené práci.

Prohlédnout projekt

Kateřina Vörös

Kateřina Vörös

vlasová specialistka

Amazon keratin

Provozuji několik projektů a u každého dbám na to, aby se komunikoval graficky jednotně počínaje logem, přes vizitky, plakáty, inzerci, web, Facebook atd. Jsem přesvědčena, že lidé si tak značku lépe zapamatují. Díky Bajole máme vše potřebné zajištěno pod jednou střechou, výstupy jsou jednotné, není potřeba nic složitě vysvětlovat a kontrolovat.

Prohlédnout projekt

Poslední realizované projekty

Více z portfólia

Studio Bajola

Olga Bajková
Teličkova 6
751 24  Přerov 4

Kontakt

bajola@bajola.cz baaajola

Sociální sítě

Facebook LinkedIn

Máte zájem o spolupráci?

Požádat o cenovou nabídku

Zásady zpracování osobních údajů
Copyright © 2013, Olga Bajková