Design webových stránek nebo e-shopu je to první, co návštěvník webu vidí, když na něj vstoupí. Kvalitní design stránek vzbuzuje v návštěvnících webu důvěru, a proto byste neměli podcenit výběr grafika.

Kniha Web ostrý jako břitva - Jan Řezáč

Tip na knihu

Plánujete web? Tuto knihu musíte mít!

První česká kniha o tvorbě webů Web ostrý jako břitva známého českého konzultanta webů Jana Řezáče vám jako zadavateli ušetří velké množství starostí, práce i peněz. Už vám bude jasné, proč příprava webu není otázka týdne či měsíce. Již nebudete jen posuzovat grafickou stránku projektu. Daleko lépe se na projekt připravíte. Tato kniha vám vysvětlí, jak celý proces funguje. Jednoduše vám otevře oči.

Postup tvorby grafického návrhu webu nebo e-shopu

  1. Struktura www stránek nebo e-shopu

    Bez obsahu nelze tvořit grafiku.Než začnu tvořit design www stránek nebo e-shopu, musím mít k dispozici strukturu všech stránek webu / internetového obchodu, které se budou navrhovat, a nejlépe i přesnou náplň jednotlivých stránek (wireframy, písemný výčet nebo html prototyp). Pokud strukturu stránek nemáte, vytvořím vám ji.

  2. Definice představy na grafiku webu nebo internetového obchodu

    Abychom předešli jakýmkoliv nesrovnalostem, vyplníte na začátku spolupráce dotazník (.doc, 101 kB), v němž uvedete co nejvíce informací o své firmě či záměru a definujete své představy na design webových stránek nebo e-shopu. O vaší představě budeme případně dále debatovat a stanovíme si finální požadavky.

  3. Tvorba grafického návrhu www stránek nebo e-shopu na míru

    Poté vytvořím originální grafický návrh webových stránek nebo internetového obchodu na míru vašim potřebám a dle vašich požadavků. Při grafickém návrhu www stránek nebo e-shopu zachovám základní znaky firemní identity, požadované barvy, tvary a prvky. Ve svých návrzích vždy dbám na to, aby měl web nebo e-shop již na první dojem odpovídající nádech a celkově zapadl do identity firmy.

Vytvořený návrh budu dle připomínek upravovat do finální podoby (někdy vznikne i více grafických návrhů). Po schválení návrhu úvodní strany webu dále pokračuji na grafickém návrhu typově odlišných podstran.

Ukázka převodu wireframu do grafické podoby

Co musíte dodat, pokud chcete vytvořit grafiku webu nebo internetového obchodu?

Kolik stojí grafický návrh www stránek nebo e-shopu?

Cena za grafický návrh webových stránek nebo internetového obchodu je závislá na množství stránek, které se mají navrhovat, a na jejich strukturální náročnosti

Obvyklá cena za grafický návrh úvodní strany webu se pohybuje od 5 000 Kč a za podstranu od 1 000 Kč. Grafický návrh e-shopu začíná na částce 20 000 Kč.

Cena bude stanovena jako součást cenové nabídky za kompletní tvorbu webu nebo e-shopu, případně samostatně, jelikož jako externí grafik a webdesignér poskytuji i dílčí grafické práce.

 

Potřebujete grafický návrh www stránek nebo e-shopu?

Nezávazná poptávka

Nahoru

Výběr realizovaných projektů

Více z portfólia

Studio Bajola

Olga Bajková
Teličkova 6
751 24  Přerov 4

Kontakt

bajola@bajola.cz baaajola

Sociální sítě

Facebook LinkedIn

Máte zájem o spolupráci?

Požádat o cenovou nabídku

Zásady zpracování osobních údajů
Copyright © 2013, Olga Bajková